Engleski u Engleskoj

Poštovani,
Pred vama je kvalitetna ponuda ljetnog tečaja engleskog jezika. Ukoliko ste odlučili da vam dijete ljeto provede na koristan način, ovaj je program sigurno Vaš najbolji odabir.

DEVON  08.08. - 20.08.2016.

Devon je klimatski najugodnije područje Engleske s prekrasnim pejzažima, zanimljivom arhitekturom i ugodnim ljudima. Devon smatraju engleskom rivijerom, a o Londonu sve znate... Program je izvrsna kombinacija „prave“ Engleske(Devon) i Londona (svjetski centar).

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetnu školu:
S O L (Services for Open Learning) – Barnstaple www.sol.org.uk

PROGRAM

• 1.dan: Polazak aviona iz Splita/Zadra/Zagreba. Po dolasku u London transfer do Devona. Smještaj u obitelji. Večera. Noćenje.
  • 2,3,4,...9.dan: Stručni program koji se sastoji od 60 sati nastave, od čega 20 sati nastave u učionici i 40 sati jezičnih aktivnosti izvan učionice, uključujući stručno vođene izlete: Barnstaple Town Tour - Exeter – Woolacombe & Ilfracombe - Family day-Lynton & Lynmouth - Waltermouth Castle - Tintagel. Večeri i nedjelju djeca provode s obitelji (host family).
  • 10. dan: Polazak iz Barnstaple. Dolazak u London oko 12 sati . Smještaj u hostel. Razgled: Hyde Park – Harrods – Covent Garden. Večera, noćenje.
  • 11. dan: : Nakon doručka razgled Londona: Trafalgar Sq.- Buckingham Palace (smjena straže) -Houses of Parliament- Big Ben - London Eye - River Thames Cruise - Tower of London – Convent Garden. Večera. Noćenje.
  • 12.dan: Doručak. Razgled: Natural History museum - Madam Tussaud's – Oxford St- Piccadilly Circus. Večera, noćenje.
  • 13. dan: Doručak.Transfer do aerodroma London. Povratak u Split /Zadar/Zagreb.

CIJENA ZA MIN. 20 UČENIKA 11.890,00 kn

Prema zakonskim propisima pridržavamo pravo promjene cijene ukoliko dođe do promjene tečaja u odnosu na tečaj na dan izrade programa. Ukoliko bi došlo do promjene cijene prijevoznika ili škole, u skladu sa 876.članom Zakona o obligacijama pridržavamo pravo promjene cijene.

Cijena aranžmana uključuje:

• smještaj u obitelji na bazi punog pansiona ( 10 dana) - nastavu i nastavni materijal - smještaj u Londonu (3 polupansiona u hostelu, transfer London – Barnstaple – London, transfer aerodrom – hostel, povratnu avio kartu Croatia airlanes, svi poludnevni i jednodnevni izleti koji su svakodnevni - nadzor i briga oko djece/studenata (na 10 djece 1 pratitelj), stručnog pratitelja grupe

Cijena ne uključuje:

• aerodromska pristojba (cca 160EUR), prijevoz u Londonu (Day Travel Card ) te ulaznice za londonske destinacije ( Madam Tussaud's 28 GBP, London Eye 18GBP, Thames River Cruise 8GBP, Tower of London 15GBP, - cijene su za djecu, osiguranje

Za sve informacije možete se obratiti u agenciju cromovens na broj telefona 022 212 515 ili voditeljici agencije Marijani Pešić- 098 353 246.

« Ožujak 2024 »