Informatika za djecu i mlade - NAJAVA!

Autor: Maja Šintić, 5. 4. 2016.

Najavljujemo novi tečaj!

S početkom školske godine 2016./2017. započinjemo s provedbom tečaja informatike za djecu i mlade. Smatramo kako je informatičko obrazovanje od presudne važnosti za suvremene uvjete života. Budući da informatika još uvijek nije sastavni dio obrazovnih programa škola, nužno je dodatno se informatički obrazovati. Zbog toga u pripremi imamo kompletne ECDL tečajeve za djecu i mlade. Tijekom tečaja djeca i mladi će steći osnovne i napredne informatičke vještine s mogućnošću polaganja ECDL ispita koji jamči kvalitetu ovog programa. ECDL certifikat međunarodno je priznat certifikat informatičke pismenosti. Ukoliko se želite uključiti u program, predbilježbe primamo na adresu: gimnazija@spg.hr Veselimo se vašoj prijavi!

Novo- tečaj engleskog jezika i informatike za iznajmljivače

Tečaj engleskog jezika i informatike za iznajmljivače!

Šibenska privatna gimnazija - škola europskih mogućnosti organizira tečaj za iznajmljivače u trajanju od 40 školskih sati - 30 sati stranog jezika i 10 sati informatike.
Upisi traju do daljnjega.
Više informacija možete pronaći na www.spg.hr ili se možete javiti osobno na broj mobitela 098-341-198 ili putem e-mail adrese gimnazija@spg.hr

Priloženi dokumenti:
tecaj.docx

Tečaj za iznajmljivače

Upisi na tečaj iz ECDL-a

Šibenska privatna gimnazija - škola europskih mogućnosti organizira tečaj iz ECDL-a.
Europska računalna diploma je međunarodno priznata potvrda informatičke pismenosti, koja jamči vlasniku poznavanje rada na računalu prema ECDL normi.

Engleski u Engleskoj

Studijsko putovanje Izrael

Sve informacije možete pronaći ovdje.

Priča o grbu

Grb Šibenske privatne gimnazije je novootkriveni šibenski grb. Otkriven je u tijeku radova na uređenju gimnazije. Ukazao se na nadvratniku obrubljen renesansnim vrpcama koje padaju sa strana i baroknim volutama koji ga razotkriljuju. Na polju grba uklesana je ruka koja drži čekić u smjeru malo odmaknutog dlijeta. Horizontalna greda prekida grb na dva dijela pri čemu donji dio ukrašava jednostavni peterolatični cvijet. Taj novootkriveni šibenski grb koji simbolizira marljivost (čekić) i nadu (cvijet), postao je tako logo Šibenske privatne gimnazije.

Panorama vrta

« Ožujak 2024 »